790-531-977, 537-425-541 biuro@epodpisuj.pl

O Nas

Firma PROGRESS  znana jest na rynku łódzkim  od  2007r.  Aktualnie po zmianach organizacyjnych  i przekształceniu działamy  jako Progress AR Sp. z o.o.

Od lipca 2013 jesteśmy autoryzowanym partnerem  handlowym   Asseco Data Systems SA w zakresie obsługi  i wydawania  certyfikatów kwalifikowanych  zwanych podpisem elektroniczny ,  e-podpisem.

PROGRESS to sprawnie działający, również mobilny  zespół ludzi posiadający uprawnienia do obsługi spraw związanych z uzyskaniem certyfikatu kwalifikowanego. Obsługujemy klientów  z całego województwa łódzkiego i nie tylko. U nas podpis elektroniczny można uzyskać od ręki.

Naszymi klientami są małe i wielkie firmy, urzędy, sądy, jednostki samorządowe, szkoły, komornicy i notariusze oraz wiele innych podmiotów  a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Podpis elektroniczny  wkracza do firm i urzędów,   jest coraz powszechniej używany . Dokument podpisany elektronicznie, kwalifikowanym certyfikatem, jest w myśl obowiązującego prawa równoważny dokumentowi podpisanemu „ręcznie” . Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym podpis elektroniczny wydany w Polsce od 01.07.2016 uznawany jest w całej Unii Europejskiej. Zgodnie z rozporządzeniem unijnym, każde państwo UE jest zobowiązane do uznawania podpisów elektronicznych opartych na certyfikatach kwalifikowanych wydanych przez inne kraje członkowskie.

Naszym klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy .

W imieniu Zespołu Progress

Prezes Zarządu

Piotr Andryszek

zespol-progress

Visit Us On FacebookVisit Us On Google Plus